PURSEBLOG pyta: Jakie pojedyncze akcesorium zawsze musisz mieć w swojej torbie?

March 15, 2023 By sxkga 0

Kiedy wyjechałem na studia na University of Georgia (Go Dawgs) w 2004 roku, potrzebowałem czegoś wyjątkowo konkretnego: breloczki do mojego nowego klucza w akademiku, który utrzymałby mój nowy identyfikator stażysty, którego potrzebowałem przesunąć Przed skanowaniem mojej ręki, aby uzyskać dostęp do budynku. Środkowe aughts były wielkim czasem na nadgarstki, woreczki, a także małe wyroby skórzane, a także jedno takie akcesorium były idealne dla moich potrzeb, a także powszechnie pielęgnowane wśród moich współczesnych: The Coach Mini Chudy. Tyle że dostałem tkaninę w jasnym kolorze, więc nie miała większej możliwości w stosunku do codziennych wykorzystywania wzorów niedawno wolnego młodego dorosłego, a w ciągu kilku miesięcy potrzebowałem nowego. Podczas odwiedzania rodziców z powrotem w Atlancie w jeden weekend, oszpiłem kluczową woreczek Marc Jacobs, które widzisz powyżej, zdyskontowany do 35 USD w Bloomingdale’s. Od tamtej pory go przytuliłem, a także korzystałem z tego codziennie.

To było całe 13 lat temu, co jest dzikie, a także w tym czasie, powszechnie zachwycałem się dokładnie, jak dobrze trzymała się moja kluczowa woreczka. Jest to odrobina zniszczona i brudna, na pewno, jednak nigdy nie wyszyła luźnej nici ani nie miałem zadrapania, którego nie mogłem pocierać, a także wszystkie prace sprzętowe oprócz tego, że to dostałem. W przypadku czegoś, co jest dotknięte, a także manipulowane kilkakrotnie dziennie, a także spędza życie na dnach wątpliwie schludnych torebek obok krawędzi, a także nieuzbrojonych długopisów, a także rozpuszczonych cukierków, wydaje To trochę trwało tak długo.

Upuściłem go w kałuż, a także pod branżowymi samochodami i foteliami ciężarowymi, nie wspominając o mojej podłodze miliona razy. Regularnie wrzucam go w powietrze lub kręciłem się jako niespokojny kleszcz, kiedy utknąłem w miejscu, w którym próbuję odejść. Dodałem, a także wyeliminowałem niezliczone sekrety w swoim życiu, w tym do ośmiu mieszkań w dwóch stanach, dwóch biurach, SUV -a, który już dawno zaoferowałem, a także dom, w którym moi rodzice nadal online. Przez większą część 13 lat , był to również jedyny budżet, który nosiłem, mieszkanie kart lojalnościowych, a także zbłąkane pieniądze oprócz mojej dowodu tożsamości, a także karty debetowej. Dwukrotnie, kiedy biżuteria modowa, której używałam, pękłem, gdy byłem poza domem, włożyłem go do środka w celu utrzymania wolnego od ryzyka.

Jednak w zeszłym tygodniu zauważyłem, że zamek błyskawiczny zaczynał oddzielić od skóry nieco z jednej strony, co utrudnia otwarcie zamka. Za każdym razem, gdy go teraz otwieram, staje się trochę gorzej. Zrozumiałem, że ostatecznie musiałbym rozstać się z moim małym towarzyszem, a także szukałem opcji tutaj, a także przez ostatnie kilka dni. Wierzę, że kupuję jeden ze starych blackerowych woreczków Multicolore Monogram Monogram Monogram z witryny odsprzedaży, ponieważ wydaje się to zabawnym, nieco lekceważącym wyborem. Widziałem również kilka kluczowych woreczek, takich jak moje na tych stronach – najwyraźniej nie jestem jedynym, dla którego styl znalazł się niezwykle dobrze. To już nie jest mój styl, mimo że nigdy nie zastąpię tego, którego mam, chyba że musiałem.

Więc teraz chcemy usłyszeć od ciebie. Jaka jest najważniejsza lub długotrwała rzecz w torebce?