Bardzo Chanel Walentynki

August 4, 2023 By sxkga 0

Vlad i ja poświęciliśmy chwilę z Mash Week Madness, aby zatrzymać się przy jednej z naszych ulubionych kawiarni i zdobyć pyszną gorącą czekoladę na Walentynki. Większość naszych czasów spędziła na pokazach mody z niektórymi utalentowanymi projektantami, w tym Tory Burch i Oscar de La Renta, ale chcieliśmy poświęcić chwilę od szaleństwa.

O ile wiem, że Walentynki są zdmuchnięte z proporcji, jestem prawdziwym romantykiem, więc jestem trochę zakochany w tym wakacjach. Nie chciałbym niczego więcej niż spędzić Walentynki z moim mężem, a następnie otrzymałem mały arsenał kapryśnych akcesoriów Chanel. Jeśli chodzi o idealny prezent na Walentynki ze świata torebki, mówię, że zdecyduj się na kobiece i eleganckie, z czego właśnie znany jest Chanel.

Od posiadacza iPada wzoru Camellia po Python Taupe Pochette, Chanel uznał kilka przedmiotów godnych Walentynki 2012. Szczerze mówiąc, czarna klasyczna torba klapy też byłaby dobrze, ale lubię bardziej zniszczoną paletę kolorów i małą skórzaną Opcje towarów.

Gdybyś mógł dostać coś z Chanel na Walentynki, co by to było?