Marc Jacobs Sunburst Stam

September 6, 2023 By sxkga 0

W tym momencie widzieliśmy Stam Marc Jacobs w wielu wcieleniach. W 2005 roku znajdowały się oryginalne pikowane czarne i benzynowe wersje. Mieliśmy duże kołdry, srebrny i niebieski Python, a przez jeden sezon Stam Hobo (ktoś wie, gdzie nadal mogę dostać jeden z nich?). Ja sam mam konwencjonalną czarną wersję z oryginalną zamszową podszewką i jest to jedna z moich ulubionych toreb, jakie kiedykolwiek miałem – zarówno mężczyźni, jak i kobiety zatrzymują mnie, żeby się na nią gapić, mimo że ma 3 lata i został oszukany sto czasy sto innych marek i sklepów.

To, co jeszcze nie widzimy, to zwykłe, skórzane, niezapięte pręty. Cóż, zapytaj, a my otrzymamy, ponieważ jest to jedna z rzeczy, które Jacobs ma do nietoperza na jesień/zimę 2008, o imieniu Marc Jacobs Sunburst Stam. Czekałem, aż pojawi się online od dłuższego czasu, a Saks wreszcie ma dziś na przedsprzedaż za 1395 USD w węglu drzewnym (szary, ludzie, szary!).

Ten pręt ma srebrny sprzęt zamiast złota (coś, czego jestem twardym fanem – uważam, że srebrny jest o wiele bardziej wszechstronny, chociaż nigdy nie pozwoliłbym, aby mój oryginalny złoto Stam nie powstrzymało mnie od noszenia go z czegokolwiek) i znakomitych linków towarowych ocenzowanych Wydaje się, że złoty sprzęt został zmieniony na znacznie bardziej zaniżony łańcuch pudełkowy. Kontynuując trend subtelności, front ma miękkie zakładki, które powstrzymują je przed zwykłym, bez obezwładnienia pięknego ziarna teksturowanej skóry jagnięcych.

Mówiąc o jagnięce, nie mogę się doczekać, aby osobiście sprawdzić tę torebkę. Jak pamiętam, poprzednie pręty zostały wykonane z cielęcia. Chociaż wystarczająco miękka, nic nie bije w mojej głowie jagnięciny i według Saksa, właśnie to się tu dostajemy. Mam nadzieję, że tak jest i mam nadzieję, że jest tak miękki w rzeczywistości, jak w mojej głowie. W takim przypadku jest to torba, dla której mogę bardzo dobrze oszczędzać moje grosze. Zamów w przedsprzedaży przez Saks za 1395 USD.