Torebki poprzez historię telewizyjną

August 4, 2023 By sxkga 0

seks i miasto było rewolucyjne w sposobie, w jaki obie zawierały torebki, jak i opowiadały historie o torebkach, ale zawsze biorąc pod uwagę, że Lucy złapała swoją torbę Bienen-Davis Box i udała się do LA, torebki zostały użyte w torebkach Telewizja, aby powiedzieć nam coś o postaciach, które je noszą. Ewolucja tego, w jaki sposób torebki były używane w telewizji, jest fascynująca: dołącz do mnie, patrząc wstecz na kilka moich inspiracji torebki z ostatnich 50 lat telewizji.

Star Trek
Star Trek: Oryginalna seria była pionierem funkcjonalnego podejścia torebki, które obejmowało noszenie Tricorder jako Crossbody. Podczas gdy wygląd ten był powszechny wśród kobiet -naukowców, które zostały wrzucone do spisku, aby Kirk mógł uwieść, oficer naukowy/numer dwa i główny oficer medyczny przedsiębiorstwa McCoy (alias Bones) również widziano wielokrotnie noszącego wygląd. Jadzia Dax również bardzo wstrząsnęła trójkątą, gdy Deep Space Nine Crew wypłaciła kelner do przeszłości, choć tak naprawdę nie może ona rock?! Torebka Tricorder przypomina mi najnowsze pasy użyteczności Fendi, które biorę, aby wskazać, że Star Trek dokładnie przewidział przyszłość mody. Teraz czekam, aż wulkany przybędą, gdy osiągniemy możliwości Warp. Nie przeszkadza mi: jestem trekkie.

Pokaz Mary Tyler Moore
Pokaz Mary Tyler Moore wyemitowany, zanim worki IT były naprawdę rzeczą, ale ponieważ Mary zwykle postrzegano, próbując zrównoważyć swój budżet i w szczególności nosiła swoje stroje więcej niż raz, prawdopodobnie projektanci kostiumów nie daliby jej drogiej torebki i tak nosić. To, czego te torebki brakowało, nadrobiły styl, a Mary zazwyczaj ucieleśnia estetykę podobną do chloé, a jej BFF Rhoda idzie bardziej czeski wygląd. Jedną z moich ulubionych momentów torebki z MTM spin-off Rhoda jest to, że Rhoda opisuje mamusie, jak zrobić torebkę ze starej pary dżinsów. Rhoda nigdy nie wychodzi z mody: domy modowe wciąż wyrzucają jeansowe torebki, ale hack Life’s Life’s Hack zawsze będzie najlepszym sposobem na uzyskanie mniejszego wyglądu.

złote dziewczyny
Estetyka Golden Girls to kiczowate, Miami i bardzo lata 80 -tych. Dorothy faworyzowała gigantyczne torby hobo (kobieta po moim sercu), Blanche normalnie można było zobaczyć z uroczą małą torbą do przeniesienia, a torebki Rose były o wiele więcej tego, co pomyślałbyś o starszej kobiecie. Ale oczywiście wiklinowa torebka Sophii spadnie w historii jako jedna z najbardziej ukochanych torebek w historii telewizji. Aktorka, która wcieliła się w Sophię, Estelle Getty, dostała torebkę ze sklepu z używanymi sklepami i jej pomysł, aby Sophia nosiła ją ze sobą w dowolnym momencie, aby pokazać, że wraz z wiekiem kobiety wiele ich właścicieli kończy w ich torebkach .

Ciekawostka: majątek Rue McClanahan jest nadal na aukcji, ale niestety ta torebka, którą nosiła na Złotej Dziewczynie, została już sprzedana

Przyjaciele
Przyjaciele miały premierę zaledwie kilka lat, zanim torba IT wystartowała po tym, jak Baguette Fendi znalazła dom w seksie i mieście. Wydaje mi się, że serial można wybaczyć, że wystąpiła postać, która zaczęła się jako zepsuta mała bogata dziewczyna z Jersey, która później wykonała dla siebie okupację, ale rzadko widzi się, jak w jakikolwiek sposób nosząca torebkę w pierwszych sezonach (choć ona Matka wydaje się nosić Louis Vuitton). W sezonie 1 kilka razy nosi stonowaną brązową torebkę i w całej serii naprawdę nie widzi jej akcentu na jej pełny potencjał.

Szczerze mówiąc, wiele scen jest nakręconych w różnych mieszkaniach lub w miejscu pracy Rachel, więc nie ma takiej możliwości zaprezentowania torebek. Doceniam to, w jaki sposób kolekcja torebki Rachel wydaje się rozwijać w tandemie dzięki jej karierze modowej, co jest o wiele bardziej rozsądne niż popularne mieszkanie kontrolowane czynszem lub mieszkanie Moniki. W późniejszych sezonach Rachel widziała dziwne oryginał Gucci lub LV. (Ten LV był albo vintage lub fałszywy, w zależności od tego, kogo zapytasz. Tak czy inaczej, jest piękny!)

Plotkara
Wardrobe znokautował go z parku Gossip Girl, a torby nie są wyjątkiem: po prostu sprawdzanie ich wszystkich powoduje, że mi się kręci. Myślę, że mam ponowne obejrzenie całego rzeczy: szczerze mówiąc, warto po prostu zobaczyć modę. Nie można podsumować torebek, które pojawiły się w tym programie, ponieważ było tak wiele i wszyscy byli tak uroczymi, ale każda postać miała swoją estetykę. Blair faworyzowała torebki kobiece i preppy (nosiła oszałamiające przez Ferragamo i Dior), podczas gdy torebki Sereny były zazwyczaj kruszenia, węża, neon lub dowolna ich kombinacja. Obaj byli odważni na swój własny sposób, ale nie było tak odważne jak Georgina, która nosi prawdopodobnie jedyną torbę, którą uwielbiam, wiedząc głęboko w moim sercu, że nigdy nie mogłem się oderwać: ta torba z piórami Angel Jackson Lakota.

Gilmore Girls
Wiele uderzających rzeczy w tym Gilmore Girls: Rok w życiu czteroosobowy nie był zakończeniem klifu lub ogólnie niskiej jakości materiału (przepraszam, ale poważnie). To był fakt, że Lorelai Gilmore nosi oszałamiające gigantyczne maTorba RCIE, a jednak wszyscy wokół niej zachowują się, jakby nosiła normalną torebkę, a nie symbol bogactwa i dobrego smaku, który Lorelai spędził całą serię. Dam Lorelai przepustkę: jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca może sobie pozwolić na torbę, a styl Boho jest odejściem od dowolnej torby z wysokim społeczeństwem, który wybrałby tłum Mama Gilmore’a – wydają się znacznie więcej Chanel lub Birkin Folk.

Ale nie mogę wybaczyć torebki Rory’ego. Jest piękna, ale w jaki sposób daje to na wynagrodzenie niezależne, kiedy publikuje pozornie jeden post co kilka lat i spędza resztę czasu, psując swój zawód i spędzając czas z Loganem?!

Zdobądź torebki telewizyjne i powiedz nam, jaki był twój ulubiony moment w historii torebki w komentarzach!

Star Trek: Fendi Two Pocket Tiny Bag (750 USD)

Mary Tyler Moore Show-Mary: Chloé Tess Bag (1850 USD)

Mary Tyler Moore Show- Rhoda: Etro Printed Carr Bag (1650 USD)

Golden Girls -Blanche: Baggu Small Canvas Torebka (45 USD)

Golden Girls -Dorothy: Saint Laurent Bandana Bag Suede Hobo (2550 USD)

Golden Girls -sophia: Brixton Avalon Top Manage Bag (95 USD)

Przyjaciele: Louis Vuitton Graceful MM (1840 USD)

Gossip Girl: Angel Jackson Alligator Print Satchel (450 USD)

Gillmore Girls- Lorelai Gilmore: Chloé Marcie Satchel (1850 USD)

Gillmore Girls- Rory Gilmore: Jamah Rose Satchel (3400 USD)