Purseblog i Botkier Exclusive: Faza II

March 14, 2023 By sxkga 0

Po tym, jak tysiące z was głosowało w fazie I naszego Purseblog i Botkier Exclusive, nadszedł czas, aby przejść do fazy II. Opcje kształtu/koloru/sprzętu głosowały najwięcej z pierwszej rundy, to popularna Sasha Duffle (jak widać na Angelinie Jolie i innych celebrytkach), trudny szary i sprzęt rewolwerowy. Aby torebka limitowanej edycji Purseblog + Botkier będzie jeszcze bardziej wyrafinowana, Botkier wyśmiewał cztery potencjalne gotowe projekty z powyższymi specyfikacjami. Celem było zaprojektowanie jedynej w swoim rodzaju torby do tej współpracy.

Nasza ekskluzywna wersja Sasha zostanie wykonana z luksusowych, w trudnej sytuacji, szarej włoskiej jambsin za pomocą sprzętu do strzelania. Dodatkowe szczegóły obejmują niestandardowe kwadratowe pierścienie i klamry, jedną przednią kieszeń, dwa górne paski uchwytu z detalami z szyciem biczującym oraz zdejmowany pasek górnego uchwytu, który przekształca się z hobo w torbę.

W fazie II musisz głosować nad wersją, którą najbardziej kochasz, wybierając swój ulubiony makieta! Po ustanowieniu zwycięskiej torby Botkier będzie prototypować torbę, a wkrótce potem będziesz mógł zamówić ekscytującą torebkę Purseblog + Botkier Limited Edition.

Głosowanie trwa od 2 lutego do 14 lutego. Głosuj, aby wziąć udział w tym wyłącznym partnerstwie!

[Poll Id = ”58 ″]

Kliknij miniatury, aby wyświetlić pełny rozmiar