Pomysły na prezenty Dzień Matki: małe torby

June 10, 2023 By sxkga 0

Dlaczego nie kupić uroczej małej torby dla swojej matki w ten dzień matki (niedziela, 8 maja, nie zapomnij!). Znalazłem dwa z moich ulubionych i chciałbym podzielić się nimi z tobą i mam nadzieję, że możesz podzielić się nimi z matkami.

Na początek nie mogłem przegapić haftowanej torby z flapą Valentino. Zadziwiająco ekstrawagancko umrzeć. Torebka to kremowa satyna z haftem koralowym winorośli na zewnątrz i jest bogato wyłożona brązową skórę. Oprócz oszałamiającego satynowego projektu widocznego dla oka głównym punktem centralnym jest charakterystyczna płyta logo „V”, która trzyma górną klapę torby pod spodem. Nie mogę oderwać wzroku od tej torby ani ceny. Za 1275 USD nieba na ziemi można kupić w Bergdorf Goodman.
Następnie pomysł na małe pomysły na prezent na ten Dzień Matki wybrałem torbę krajobrazową Burberry Candy. Z jednego głównego powodu uwielbiam tę torbę i myślę, że każda matka też. To jest kształt. Torba jest małym stylem ręcznym (który jest sympatyczny i wyjątkowy) z różowym klasycznym wzorem kontrolnym Burberry. Torba ma również skórzane wykończenie, skórzane górne uchwyty i zderzaki, środkową kieszeń na suwak, a 4 ″ H x 9 ″ L x 3 ″ W. Kolejnym najwyższym punktem (dla amerykańskich fashionistek, którzy wydają wygórowane kwoty na torby) jest to, że ta urocza torba projektantów kosztuje 345 USD i można ją kupić za pośrednictwem Saks.