Wygląda na to, że torby na sneakera Alexandra Wanga odkryły dziś swoją publiczność

April 13, 2023 By sxkga 0

w rzeczach, których nie spodziewałem się: Alexander Wang użył wczoraj niezwykle ograniczonego zamówienia w przedsprzedaży swoich niezwykle dosłownych, inspirowanych sneakerami wczoraj na witrynie. , a także trzy torby, wszystkie ceny w przedziale w połowie 1000 USD, były oferowane, a także całkowicie zniknęły z witryny w ciągu kilku godzin. Jak zauważyliśmy dzisiaj, pragnienie społeczności mody dla nowości wydaje się teraz prawie nienasycone idealne.

Torby, które pojawiły się na wiosennym wybiegu Wanga 2015 dwa tygodnie temu w Nowym Jorku, były ograniczoną edycją podglądania pełnej kolekcji. Kiedy po raz pierwszy skomponowaliśmy o torbach, wydzielilibyście się tak samo pod wrażenie .

Podałbym ci wiele więcej informacji na temat precyzyjnych kosztów, a także nazw projektowych, jednak z wyjątkiem tego zdjęcia, które poradziłem sobie na przechwytywanie, torby zostały wyszorowane z witryny po ich widocznej sprzedaży. Reszta masowych masowych mas będzie musiała poczekać do kolekcji, odkąd zostanie zaoferowany na początku przyszłego roku.