Sprawdź zupełnie nowe torby Gucci w niedokładnie wydanym jesieni lookbooku marki 2018

February 18, 2023 By sxkga 0

Jeśli wymagasz przerwy od wiary, planowania, a także kupowania na wakacje, mamy tylko fantastyczną krainę do: GUCCI PRE-FALL 2018 Lookbook, który jest pełen podpisu firmy, bardzo szczegółowych torebek, a także akcesoriów. Podobnie jak cała praca Gucci w Alessandro Michele, nie jest to odrębny zestaw koncepcji niż jego poprzednie kolekcje, jednak raczej niemal sporny rozwój tych pomysłów.

Na kolekcję, a także Lookbook wpłynęły praca rzymskiego reżysera Dario Argento, który jest wielu powszechnie znanych z horrorów lat 70. Zdjęcia Lookbooka zostały z pewnością nakręcone w Rzymie, a także wiele z nich ma niejasno złowieszczą wysoką jakość, jakby były one z najbardziej modnego thrillera napięcia wszechczasów. Klimat nie jest jednak uciążliwy, a także w żadnym przypadku dominującą atmosferą w dowolnym rodzaju kolekcji marki jest zawsze „Gucci”.

Jeśli chodzi o same torby, nie ma tu wielu znaczących nowych debiutów, jednak raczej nowe wersje, a także wytwarzanie istniejących stylów, a także linie. Najbardziej godne uwagi jest nowa wersja kupna Marmont, która na pewno będzie znana zarówno wśród gwiazd, jak i konsumentów. Spójrz na torby z lookbooka poniżej.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]