Purseforum Roundup – 4 stycznia

September 12, 2022 By sxkga 0

zachwycone Nowy Rok, a także ciepłe powitanie w pierwszym podsumowaniu Purseforum 2013! Teraz, gdy wakacje się skończyły, wielu z nas wraca do naszych rutyn, a także nasza rutyna obejmuje wycieczkę z trąby powietrznej w torebce. Zdobądź filiżankę czegoś i przyjdź, aby zobaczyć, co robią nasi członkowie!

Dołącz do nas, gdy brzmimy w 2013 roku z zupełnie nowym Dooney, a także Bourke Subforum! Zajrzyjmy do wątku „What Dooney Are You Today”, w którym członek Jadite zachwycił nas swoją małą torbą Bordeaux, wizualizowaną tutaj. Fani Dooney i Bourke cieszą się tym nowym miejscem spotkań, a mamy nadzieję, że zatrzymasz się na wizytę. Nowa subforum to zawsze coś do świętowania!

Podbijając się do szklanego pantofla, aby zobaczyć, co nowego w butach, szukaliśmy nowych artykułów w wątku butów Chloe Susan-Susanna-Suzanna. Członkowie Purseforum używają ich z Flair, a także pokazują nam dokładnie, jak stylizują te zabawne i fajne buty. Peppers90 wybrała doskonałą parę w szarości, a także to mecz wykonany w niebie, który tworzy z jej oszałamiającym szalikiem Hermesa, prawda?

Założymy się, że plac budowy nie jest czymś, czego oczekujesz od torebblogu, prawda? Z czasem tourseforum dodało wiele sposobów na życie, a także dom, a także Garden Subforum wykorzystuje doskonałą lokalizację do dzielenia się pracami zarówno w domu, jak i niewielkim w domu, w tym budowy nowego domu od samego początku. Długoletni członek Dr. Twiggers zabrał nas ze sobą, ponieważ jej niezwykle duża praca przeszła z pustej lamarnicy do płyt kartonowo -gipsowych, a także wygląda na to, że jej nowy dom się kończy. Wejdź i oklaskuj ją, ponieważ staje się coraz lepsza, a także lepiej przeprowadzić dzień!

Bottega Veneta ma najlepsze programy z powodu niezwykłych tkanin, a także tradycyjnych szponów węzłów, jednak marka robi świetne oferty innych pożądanych gadżetów. Zatrzymaliśmy się, aby zobaczyć obecne artykuły w jednym z naszych preferowanych wątków na torebceum: absolutnie fantastyczny wątek rekomendacji poświęcony specjalnym procesom tkania, a także zabiegi tego czcigodnego domu. Przed wyruszeniem zidentyfikowaliśmy Expose, a także absolutnie byliśmy uniesione przez te rewelacyjne buty turmalinowe zdobyte przez członka MNL. Czy zapoznałeś się z Bottega Veneta?

Czy wierzysz w poprawę swoich rutynowych procedur zdrowotnych i dobrego samopoczucia w 2013 roku? Jeśli tak, zdecydowanie nie jesteś sam! Zdrowie i dobre samopoczucie, a także podforum sprawności fizycznej są absolutnie pełne „zdrowych”, a także wspierających pomysłów członków. Niezależnie od tego, czy wierzysz w podejmowanie jogi (sprawdź praktyczne pomysły Ladysarah na temat tego, w co się ubrać), bieganie, wiosenne niewielkie, a nawet wyciskanie, odkryjesz świetne interesy, które pomogą Ci w podróży. Oto zdrowsze nas w 2013 roku!