LAB LAB STYLU LUISAVIAROMA, zawierające MCM Worldwide Torby

July 26, 2023 By sxkga 0

Jak powiedziałem wam w zeszłym tygodniu, Vlad i ja byliśmy zaszczyceni, że jesteśmy częścią 7. dorocznego wydarzenia Luisaviaroma. Wydarzenie, które gromadzi blogerów mody i stylu na całym świecie, aby świętować włoski styl, jest magiczne w sposób, w jaki mogę jedynie opisywać. Każdy szczegół jest tak przemyślany, że każdy gromadzi się, obiad i aktywność jest o wiele bardziej niesamowita niż następna. Podczas wygrania i jadenia w spektakularnej Florencji to marzenie, Vlad i ja byliśmy jeszcze bardziej podekscytowani pracą nad naszym laboratorium stylowym, w którym mieliśmy okazję stylizować przedmioty jesienią 2013 z butiku Luisaviaroma. Dostaliśmy model, bardzo utalentowaną i piękną Rebeccę i kazaliśmy się dobrze bawić.

Od włosów i makijażu, po zwiad po lokalizacji, po zbieranie idealnych przedmiotów do noszenia, było to dla nas pierwsze. Jednak od momentu, gdy po raz pierwszy wszedłem do sklepu Luisaviaroma, bez wątpienia wiedziałem, że będziemy używać MCM do naszego pierwszego stylu laboratorium. MCM to marka, którą możesz znać, ale nadszedł czas, aby się ponownie zapoznać. Po niemiecku marka odnotowała renesans pod nową własnością Korei Południowej, a nawet jeśli widzieliśmy tylko to, co ma nadejść, lepiej przygotuj się.

Współpracowaliśmy z przedmiotami MCM Worldwide X Craig & Karl, która wlewa młody, zabawny, dziwaczny klimat plażowy do akcesoriów. Ponieważ zawsze wierzyłem, że akcesoria są sposobem na ubranie twojego wyglądu, postanowiliśmy utrzymać ubranie łatwe i wygodne oraz wybierać wyróżniające się akcesoria.

To zdecydowanie moja nowa obsesja torebki, właściwie wszystko, co MCM na całym świecie są, ale zabawna współpraca Craig & Karl jest właśnie tym, czego szukam. Kupuj MCM przez Luisaviaroma teraz.

Wygląda jej spojrzenie: McM ‘Eyes on the Horizon’ Plecak (970 $), okulary przeciwsłoneczne z okiem Thierry Lasry Cat (564 $), MCM Craig & Karl Eyes na horyzoncie File Case, Rag & Bone Pullover, Rag & Bone Churne Dżinsy. Trampki. Wszystkie dostępne za pośrednictwem Luisaviaroma.com.