„Największa szafa w Ameryce” okradziła ponad 1 milion dolarów na towary luksusowe

May 24, 2023 By sxkga 0

Regularnie prezentujemy zdjęcia i kolekcje kobiet na całym świecie, które uwielbiają prezentować ich niesamowicie drogie kolekcje torebek i butów dla tysięcy ciekawych obserwatorów, ale tego rodzaju tego rodzaju Udostępnianie może mieć swoje wady. Niedługo po tym, jak prowadziła zarówno lokalną, jak i krajową telewizję, aby zaprezentować trzypiętrową szafę, w tym dziesiątki torb Hermès i Chanel, między innymi, mieszkająca w Houston, Theresa Roemer, brakuje teraz ponad miliona dolarów w designerskich towarach.

Przestrzeń o powierzchni 3000 stóp kwadratowych, która niedawno została nazwana największą prywatną szafą modową w Ameryce, była przedmiotem uczciwej uwagi mediów, która była prawdopodobnie przyczyną włamania na początku tego tygodnia. Roemer powiedział The Houston Chronicle, że kradzież wydaje się być popełniona przez profesjonalistów i że rabusie skupili się na jej biżuterii, zegarkach i torebkach, pomimo prawdopodobnego istnienia wielu innych niezwykle drogich rzeczy w domu z niestandardową szafą w wysokości 500 000 USD.

Roemer i jej mąż przeprowadzili się do domu o powierzchni 20 000 stóp kwadratowych w dzielnicy Tony Woodlands w Houston dwa lata temu po dwóch włamaniach w poprzednim domu. Ogromna szafa ma funkcje bezpieczeństwa, ale Roemer mówi, że zapomina ich uzbrojenie, zanim ona i jej mąż wystąpili na kolację z przyjaciółmi wieczorem.

Kamery bezpieczeństwa pary złapały sprawcę wchodzącego do domu z tyłu, zgodnie z Kroniką, a następnie używa trzech torb podróżnych Hermès Theresa, aby załadować inne akcesoria przed odejściem pieszo. Podsumowując, był w domu przez 40 minut, a miejsce jest tak masywne, że Roemers nie zdawał sobie sprawy, że coś jest nie tak, gdy wrócili do domu z obiadu.

Wydaje się, że uwaga mediów na temat szafy Roemera zaczęła się od postu na blogu Neimana Marcusa (z którego pochodzi powyższe zdjęcie) na temat jej kolekcji i filantropijnych wysiłków, a historia stamtąd wyrosła, ponieważ tego rodzaju rzeczy nie będą do zrobienia na temat Internet.

Bez względu na to, w jaki sposób możesz ocenić wykorzystanie jej pieniędzy przez Roemera, jest to wyraźne przypomnienie, że to, co udostępniamy, online i gdzie indziej, nie jest oglądane tylko przez osoby z naszym najlepszym interesem w sercu. Torebki, zwłaszcza od Brand Like Hermès i Chanel, mają wielką wartość na rynku używanym, który może wysyłać złodziei bezpośrednio do twojej szafy.